Přehled článků

ITI pořádá Seminář pro podnikatele

20.05.2019

Uvažujete o rekonstrukci starého areálu, pořízení technologie či softwaru? Plánujete provádět vlastní výzkum a vývoj nebo byste rádi vybudovali vlastní podnikové výzkumné a vývojové centrum? Jste podnik, který chce zavádět nový, inovovaný produkt, proces nebo služby?

Konference „Přínosy inteligentních dopravních systémů financovaných z ESIF“

04.10.2018

Zúčastněte se výroční konference „Přínosy inteligentních dopravních systémů financovaných z ESIF“, kterou organizuje Řídící orgán Integrovaného regionálního operačního programu (IROP).

Možnosti podpory pro podnikatele a firmy

12.09.2018

Spolu s Agenturou pro podnikání a inovace a agenturami CzechInvest a CzechTrade  Vás zveme na seminář pořádaný v rámci aktivit Regionální stále konference pro území Olomouckého kraje (RSK OK). Získáte informace o finanční podpoře z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, o investičních pobídkách, exportu a příležitostech na zahraničních trzích a mnoho dalších. Závaznou registraci je možné učinit nejpozději do 21. září 2018 a to e-mailem na adresu: rsk@kr-olomoucky.cz. Vstup na akci je zdarma. Vzhledem k omezené kapacitě prostoru je účast pouze pro registrované. Více informací naleznete v pozvánce.

Konference "Dotační příležitosti pro obce z MPSV"

24.04.2018

Ministerstvo práce a sociálních věcí, odbor podpory projektů Vás zve na konferenci pro obce, na které budou představeny zejména dotační příležitosti OP Zaměstnanost včetně nově vyhlášené výzvy č. 080. Za nositele ITI Olomoucké aglomerace se konference zúčastní tematická koordinátorka ITI OA Ing. et Ing. Jitka Gregorová, která účastníky seznámí s výzvou nositele ITI č. 31 – podpora začlenění osob ohrožených dlouhodobou nezaměstnaností na trhu práce.

Konference se koná dne 23. 5. 2018 v Kongresovém sále budovy Krajského úřadu Olomouckého kraje. Více informací o konferenci a jak se přihlásit najdete v pozvánce programu.

 

Seminář Průmysl 4.0. selským rozumem

09.04.2018

Zúčastněte se s námi semináře Průmysl 4.0. selským rozumem, který se bude konat ve spolupráci Krajské hospodářské komory Olomouckého kraje, Industry Cluster 4.0., partnery poradenské sítě pro podnikatele ENTERPRISE EUROPE NETWORK, Krajské hospodářské komory Moravskoslezského kraje, Regionální hospodářské komory Brno a dalších ve středu 18. dubna 2018 od 9:00 hod. v Olomouci v BEA centru Olomouc. Nebojte se nových výzev ve výrobě, pochopte Průmysl 4.0. a zadotujte si chytrou výrobu z peněz, které leží na dosah. Seminář je zdarma. Na seminář se můžete registrovat zde (do pole účastnický poplatek ve výši: napište prosím 0).

Seminář "Pokrok v realizaci integrované strategie ITI"

05.03.2018

V úterý 27. 2. 2018 proběhl informační seminář „Pokrok v realizaci integrované strategie ITI“.   

BUSINESS HELP - Byznys snadnější cestou

10.01.2018

Zveme vás na seminář pro podnikatele BUSINESS HELP - Byznys snadnější cestou, pořádaný Fondem dalšího vzdělávání ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou Olomouc a dalšími partnery. Seminář je tematicky zaměřen na možnosti a způsoby využití podpory z EU a služeb regionálních institucí zabývajících se podporou podnikání, které Vám mohou pomoci v rozvoji Vaší firmy. 

Kontakt

Statutární město Olomouc
Odbor dotačních projektů | Palackého 14, 779 00 Olomouc
Tel.: 588 488 672 | E-mail: iti@olomouc.eu

Foto: freeimages.com

Statutární města zapojená do aglomerace