Přehled článků

Další výzva na opravu podnikatelských NEMOVITOSTÍ!

13.11.2019

Pro ty, kteří chtěli realizovat rekonstrukci či demolici budov pro podnikání, ale bohužel to v předchozí výzvě nestihli, máme dobrou zprávu! Nositel Integrovaných teritoriálních investic Olomoucké aglomerace (ITI OA) má možnost na jaře 2020 vyhlásit další výzvu Nemovitosti.

Realizace výzkumu a vývoje s finanční podporou? Ano!

05.11.2019

Plánujete v nejbližší době realizovat výzkum a vývoj? Jste podnikatelským subjektem založeným pro výzkum a šíření znalostí s minimálně dvouletou historií? Zapojte se do výzvy Aplikace a uhraďte si tak například mzdové náklady výzkumných pracovníků!

Vybudujte si vlastní výzkumné centrum s výzvou Potenciál

01.11.2019

Uvažujete o zavedení či rozšíření výzkumného a vývojového centra? Rádi byste se tak stali podnikem provádějící vlastní výzkum a vývoj? Neváhejte se zapojit do výzvy Potenciál.

Poslední možnost získat finance na rozvoj podnikání

30.10.2019

Jste podnikem, který chce zavést na trh nový výrobek, technologii či službu, realizujete průmyslový výzkum a experimentální vývoj či plánujete zavést nebo rozšířit vlastní výzkumné a vývojové kapacity? Pak neváhejte! Nositel Integrovaných teritoriálních investic Olomoucké aglomerace (ITI OA) má vyhlášené jedny z posledních výzev v tomto programovém období. 

Zvyšte výkonnost vašeho podniku s výzvou Inovace

22.10.2019

Jste podnikem, který chce uvést na trh nový, inovativní výrobek, technologii či službu? Chcete zvýšit svou konkurenceschopnost prostřednictvím využívání unikátních know-how ve spolupráci s akademickým a výzkumným sektorem? Rádi byste zvýšili efektivnost interních procesů či posílili své schopnosti v oblasti high-tech výroby? Pak je program Inovace – inovační projekt určen právě pro Vás.

33. jednání Řídicího výboru ITI OA

18.10.2019

Dne 16. 10. se uskutečnilo 33. jednání Řídicího výboru pro realizaci Strategie ITI Olomoucké aglomerace (dále jen „ŘV“).

Spolupráce Olomoucké a Opolské aglomerace přivedla do města významné hosty z Polska

14.10.2019

Olomoucká aglomerace hostila koncem září významné zástupce Opolské aglomerace. Obě aglomerace realizují tzv. integrované strategie (ITI), prostřednictvím kterých čerpají na klíčové a strategicky významné projekty finanční prostředky ze strukturálních fondů Evropské unie.

Kontakt

Statutární město Olomouc
Odbor dotačních projektů | Palackého 14, 779 00 Olomouc
Tel.: 588 488 672 | E-mail: iti@olomouc.eu

Foto: freeimages.com

Statutární města zapojená do aglomerace